Press "Enter" to skip to content

Ömer F. Özen Montreal’de kitaplarını imzalıyor

Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer F. Özen yeni yayınlanan iki kitabı, ‘Çağının Tanıklığında’ ve ‘La vie est ailleurs’ adlı kitaplarını Montreal’de imzalayacak.

Gazetemiz Bizim Anadolu’nun üretken Genel Yayın Yönetmeni Ömer F. Özen iki yeni kitabıyla okurlarla buluşup söyleşecek ve kitaplarını imzalayacak.

Her kitabı yarına birer tarihsel kayıt olan Ömer F. Özen iki yeni kitabıyla okurlarının karşısına çıkıyor.

Farklı bir biçimde kaleme alınan ve gezi yazılarını içeren ‘Çağının Tanıklığında’da, kâh sözcüklerle oynayarak, kâh kendine özgü gülmeceyle karıştırarak okura keyifli anlar yaşatan Ömer F. Özen, kitaplarının yarınlara yönelik yeni kuşaklara geçmişten birer kayıt olmasına da özen gösteriyor.

Fransızca yayınlanan ‘La vie est ailleurs’de ise Kebek ve Türk toplumunu harmanlamaya özen gösteren Ömer F. Özen, Kebek’in çeşitli değerlerine ve tarihsel kişiliklerine yer veriyor ve onları tanıtıyor; öte yandan kitaba göçmenliğinin öncesinde ve başlarında kaleme almış olduğu bazı şiirlerini ve kısa tiyatro oyunlarını okurla paylaşıyor.

Ömer F. Özen’in keyifli anlatımının birçoğunu ise okurlar Nicole Gagnon’un çevirisiyle Fransızca olarak okuma olanağını buluyor.

Ömer F. Özen kitaplarını 15 Haziran 2024, Cumartesi günü saat 15.30 ile 17.30 arası Montreal’de 6767, chemin de la Côte-des-Neiges adresindeki Centre de ressources communautaires’de imzalayacak.

Toplumsal paylaşım ortamındaki etkinlik bağlantısı şöyle:

https://www.facebook.com/events/1520689372208948/?active_tab=about

Bizim Anadolu / 04 Haziran 2024

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...