Press "Enter" to skip to content

‘Yalan bunların içine işlemiş’

Erdoğan: ‘Yalan bunların içine işlemiş’

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önceki açık hava toplantılarında yaptığı açıklamaların derlendiği bir video toplumsal paylaşım ortamlarında izlenme rekorları kırıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Erdoğan muhalefeti yalancılıkla suçladı…

 

Erdoğan’ın muhalefeti yalan söylemek konusunda eleştirdiği açıklamalarının ardından daha önceki açık hava toplantılarında yaptığı gerçeklere aykırı konuşmalarının derlendiği bir video toplumsal paylaşım ortamlarının gündemine oturdu. Erdoğan’ın, Adıyaman, İzmir ve Muş’ta havaalanı, Malatya, Isparta ve Zonguldak’ta üniversite kurulmasına ilişkin açıklamalarının sıralandığı video kısa sürede en çok paylaşılan videolar arasında yer aldı.

 

CHP’li milletvekili Veli Ağbaba Erdoğan’ın yayınladığı video paylaşım rekorları kırıyor:

ARVE Error: Invalid URL http://www.bizimanadolu.com/wp/wp-content/uploads/Veli-Ağbabanın-‘Erdoğan-videosu.mp4 in mp4

 

 

 

Videoyu paylaşan CHP’li milletvekili Veli Ağbaba, “16 yıl geçti, yoruldu, yaşlandı, kaybetme zamanı yaklaştı, sonunda hayal alemine de geçiş yaptı. Herşeyi kendi yaptı sanıyor. 24 Haziran yaklaştı, Erdoğan için VAKİT EMEKLİLİK VAKTİ!” dedi.

 

Veli Ağbaba Erdoğan’ın yorulduğunu yazdı.

 

 

 

 

Halk ile arasına ‘Milli İrade Şeridi’

 

Erdoğan’ın önceki akşamki iftarında çekilen bir başka fotoğraf da internetin ve toplumsal paylaşım ortamlarının gündemi oldu.

 

Erdoğan’ın Milli İrade şeridi…

 

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nun iftarına katılan Erdoğan’ın masası ile yurttaşların arasına şerit çekildi. Erdoğan’ın açık hava toplantılarında dile getirdiği “Milletle el ele içiçe olacaksınız” ilkesi daha başlamadan hem de bir iftar yemeğinde son buldu.

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nca düzenlenen iftar yemeğine katılan Erdoğan’ın bakanları ve kurmaylarıyla oturduğu masa ile yurttaşların arasına şerit çekilmesi toplumsal paylaşım ortamlarında tepkilere neden oldu.

 

 

 

Bizim Anadolu / 12 Haziran 2018

 

Paylaşın, dostlarınızın da haberi olsun…

 

 

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...