Press "Enter" to skip to content

TKDDP’dan Sanat Kursu

TKDDP’dan Sanat Kursu

Türk Kanada Destek ve Dayanışma Platformu görsel sanat kursu düzenliyor.

 

 

 

 

 

Montreal’de etkinlik gösteren Türk Kanada Destek ve Dayanışma Platformu çocuk ve gençlere yönelik görsel sanat kursu düzenliyor.

 

Platform’dan yapılan açıklama şöyle:

“TCSSP olarak çocuklarımızın birbirleri ile tanışması, kaynaşması ve birlikte eğlenerek güzel sanatlar konusunda yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla 29 Şubat’ta başlayacak olan ve 9 hafta sürecek Görsel Sanatlar Kursu planladığımızı duyurmak istiyoruz.

 

Resim-Heykel Kursu

 

Dr. Çiçek Kumral (Güzel Sanatlar Profesörü – Heykeltraş) tarafından verilecek olan bu kurs 4 – 16 yaş arası çocuklara yönelik olacaktır.

Çalışmalar Montreal şehir merkezinde bir resim ve heykel atölyesinde yapılacak ve gerekli tüm malzemeler öğretmen tarafından temin edilecektir.

Kurs Cumartesi günleri 11.30 – 13.30 arasındadır ve en az beş öğrencinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. Talebin çok olması durumunda ilk kayıt yaptıran öğrencilere öncelik verilecektir.

Kursun toplam ücreti (eğitimde kullanılacak malzemeler dahil) 150 dolar olup, ödemeler ile ilgili detaylar kayıt yaptıranlara ayrıca bildirilecektir.

Bu kursa katılmak için TCSSP üyesi olmak şart olmayıp, ilgi duyan tüm çocuklara açıktır (kurs Türkçe verilecektir).

İlave bilgi almak ya da kayıt yaptırmak isteyenlerin info@tcssp.org adresine 25 Şubat 2020 tarihine kadar e-posta ile müracaat etmelerini rica ediyoruz.”

 

 

Bizim Anadolu / 24 Şubat 2020

 

Şu yazı ve haberlerle de ilgilenebilirsiniz:

 

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...