Press "Enter" to skip to content

Talat ve Zehra çifti sahneden çekiliyor

Efes Pastanesi’nin Talat ve Zehra’sı bundan böyle emekliliklerinin tadını çıkaracak.

Montreal’de bir marka yaratan ve 21 yıldan beri topluma olduğu kadar tüm Montreallilere de ağız tadımızı beğendiren Efes Pastanesi’nin Talat ve Zehra Tombul çifti artık yeter deyip sahneden çekiliyorlar.

Zehra ve Talat çifti bundan böyle emekliliklerinin tadını çıkaracak.

Montreal’in Parc-Extention semtinde kurmuş oldukları Efes Pastanesi’nde baklava, kadayıf çeşitlerinden başka tatlı ve tuzlu pastaları, simit, açma, tulumba tatlısının yanında börek çeşitleri ve özellikle cumartesi – pazar günleri su böreği sunumuyla bir çığır açan Zehra ve Talat çifti emekliliklerinin tadını çıkarmaya karar verdiler.

Zehra Tombul özellikle Montreal Türk Kadınlar Derneği çerçevesinde toplumsal görevine devam edeceğini bildirirken, iş yaşamına son verdiklerini açıkladı.

21 yıldan beri topluma verdikleriyle anımsanacak olan Talat ve Zehra çifti Türk toplumuna olduğu kadar tüm Montreallilere de bu süre içinde destekleri için teşekkürlerini ileterek hoşçakalın dediler…

Zehra Hanım Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Özen’e Efes’te son bir kahve sunumunda bulundu.

Bizim Anadolu olarak bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı ve mutlu günler diliyor, topluma vermiş oldukları destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Bu arada, Efes Pastanesi ise hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek…

 

Bizim Anadolu / 01 Ocak 2022

Şu haber ve yazılarla da ilgilenebilirsiniz:

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...