Press "Enter" to skip to content

Suruç’ta Suçüstü Yakalandım!

Suruç’ta Suçüstü Yakalandım!

Suçlama zamanı değil, suçlanma zamanı, çünkü Suruç’ta suçüstü yakalandım.


Antakya’da katlettiğim Ali İsmail Korkmaz için düzenlenen her eylemde var olan 18 yaşındaki Okan Pirinç’i, Nükleer karşıtı doğa savaşçısı Koray Çapoğlu’nu, yine bir demokrasi eyleminde tutukladığım ve ağzını yırtmaya çalıştığım 23 yaşındaki Cebrail Günebakan’ı sonunda öldürdüm 28 gencimizle birlikte…

Kim miyim ben? Ben; IŞİD’i MİT TIR’larıyla taşınan silahlarla besleyen, TIR’lar için soruşturma açanları yargılayan, IŞİD’ın kanlı yüzünü ‘IŞİD değil DAEŞ’ diyerek örtmeye çalışanım ben!!

İşin gerçeği; benim gibi dinden ve milliyetçilikten geçinen MHP tarafından beslenen ve de IŞİD’i besleyen biri olarak; utanmadan arlanmadan ve de sıkılmadan ‘Ray Man’ gözlüklerimin arkasından, DAEŞ dediğim IŞİD’i incitmemeye özen göstererek; “Bu vahşeti işleyenleri şahsım ve milletim adına lanetliyorum ve kınıyorum” diyebiliyorum. İşte bundan dolayı, yani 2 yüzlülüğümden dolayı; “Bu vahşeti işleyenleri beslediğim için şahsım ve milletim adına kendimi lanetliyorum ve kınıyorum!!” diyorum..

Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi ‘suçlama zamanı değil’. Gerçekten vatan elden gidiyor. Onun için, insafa gelerek ben de kendimi suçladım:
Niye suçlamayayım ki; “Suruç bombacısının Adıyaman nüfusuna kayıtlı 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Şeyh Abdurrahman Alagöz olduğu yapılan DNA testi sonucunda kesinleşti.”

İsme bakar mısınız. Şeyh Abdurrahman Alagöz. Ben hâlâ bu ismin hangi kanlı terör örgütünün üyesi olduğunu tartıştıştırıyorum? Biraz zihninizi açayım; geçenlerde bir aile ile tanıştım. Anne tesettürlü, baba haşemalı, 10 yaşlarındaki çocuklarının adı Hazreti Hamza. Bu ismin solcu olduğunu, hem de DHKP-C mensubu olduğunu söyleyebilir misiniz? Ben söylettiriyorum; Şeyh Abdurrahman Alagöz’ün IŞİD üyesi olmadığını; MLKP, DHKP-C, PKK, PYD, YPG, CIA, MOSSAD, Alman İstihbarat Örgütü BND ve hatta İngiliz İstihbarat Örgütü M16 üyesi olabileceğini söylettiriyorum ve de IŞİD’e övgüler sıralattırıyorum ve de PYD’nin IŞİD’den tehlikeli olduğunu…*. Yetmedi; “HDP’ye oy veren Beyaz Türkler, Suruç’taki bomba için ne düşünüyor acaba? Koalisyon demek puslu hava demek. Patlatırlar tabi bombayı. Halkı silahlanmaya çağıran Selahattin Demirtaş gibilerin kafalarını beyaz Toros’ların kapılarına vura vura almadan terör bitmez**” dedirttiyorum.

Bu enbesilleri beslemek bir yana; terör örgütlerinin önünü açmak için ‘İstihbarattaki terör ile ilgili uzmanları tasfiye eden’ biriyim. Beni Allah islah etsin.

Soruyorum; “Durdurulamayan kanlı dinci terör örgütü IŞİD neden Orta, Yakın ve Uzak Doğu Müslüman ülkelerinde değil de, hemen burnumun dibinde ortaya çıktı? Evet; evet; El Kaide, Nusra, Boko Haram, Taliban, Tekfir vel Hicret gibi terör hareketleri başka coğrafyalarda oluyor da; o başka coğrafyalarda IŞİD yok?” Neden mi yok? Ben Halife olmak istiyorum. Benim İslam ordularına gereksinimim var. 33 gencin ölümü umurumda değil. Onun için; gençlerin aillelerin başsağlığı dilemedim. Onun için; “Kobani’den başka yardım edecek yer yok muydu?” dedim..

Benim din algım hırslarımın bir yansımasıdır… Amacım Orta Doğu ve Balkan coğrafyasını içeren iki milletli (Dinden geçinen Türkler ve Hizbullahlı Kürtler) İslam Cumhuriyet’i kurmaktır…

“33 OECD ülkesi arasında, okuduğunu ve dinlediğini anlayan ülke sıralamasında 31. olan Türkiye’m insanı benim bu niyetimi nerden anlayacak ki?!..”

İngiliz Times gazetesi Suruç’taki intihar saldırısını değerlendirdi, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bir uyarı olması gerektiği” yorumunda bulundu… “Sayın Erdoğan Cumhurbaşkanı olarak kabadayı tarzıyla ve Türk laikliğini aşındırmasıyla biliniyor. Ancak daha önce Başbakan ve İstanbul Belediye Başkanı olduğu dönemlerde uyanık ve pragmatik olabildiğini göstermişti. Şimdi bu niteliklerini yeniden canlandırması gerek.”

HADE PE!!.. Bay küresel efendi, sen hâlâ onda diretiyorsun ‘uyanık ve pragmatik’ değerlendirmelerinle. Sen önce, aptal ve pragmatik duruşunla onu beslemeyi bırak… Yani, yeni Bin Ladin yaratmayı… Sonradan o Bin Ladin’leri yok etmek için kendini ve de dünyanın ekonomik dengesini bozuyorsun…

 

*: AA Genel Müdürü: Kemal Öztürk ve Akit gazetesinden Hasan Karakaya ve Ali İhsan Karahasanoğlu ve de Sabah gazetesi başlıkları.
**: Mehmet Barlas’ın yağdanlık şehzadesi Cemil Barlas…

 

ŞEVKET ÇORBACIOĞLU
evesbere@mynet.com
sevket-che@hotmail.com.tr
GSM: 0506 609 00 32

Tüm Yazıları»

Şevket Çorbacıoğlu / Bizim Anadolu / 23 Temmuz 2015

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...