Press "Enter" to skip to content

Plastik Aşklar Toronto’da

Oya Başar ve Ebru Kural’ın oynadığı tiyatro oyunu ‘Plastik Aşklar’ Toronto’da sahnelenecek.

Oyunun tanıtımında şu sözlere yer veriliyor:

Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le, çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Kendinizle ne kadar barışıksınız ya da küs?.. Hiç düştünüz mü içinizdeki terk edilişin tuzağına? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan?

Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor. Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun!.. Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden ‘Plastik Aşklar’, sezonun en iyi komedi oyunu olmaya aday.’

Tek perde / 90 dakika

Oyuncular : Oya Başar ve Ebru Kural

Günay: 25 Eylül 2022 Pazar

Yer: Ontario Science Centre / Toronto

Ücretsiz park yeri

Kapı açılışı: Saat 19.30, Oyun: Saat 20.00

Bilgi: Taksim Production: 1-647-807-8078

taksimproduction@yahoo.com

Ankara Kitaplığı üyelerine özel indirim

Bu arada, Ankara Kitaplığı üyelerine özel indirim için bir açıklamada bulundu:

Sevgili Üyelerimiz, 25 Eylül 2022 tarihinde Ontario Science Center’da sahnelenecek ‘Plastik Aşklar‘ isimli komedi oyunu için, kitaplığımızın üyelerine indirimli satılmak üzere 50 adet bilet sağlanmıştır. Biletlerin size özel fiyatı 50 Kanada Doları’dır. Bu fırsattan yararlanmak isteyen sevgili üyelerimizin, kitaplığımızın ankarakitaplik@gmail.com adresine “tiyatro bileti bedeli” açıklamasıyla istedikleri bilet adedi tutarında interac yapmaları yeterli olacaktır. Biletleriniz e-mail adresinize gönderilecektir.”

Bizim Anadolu / 30 Ağustos 2022

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...