Press "Enter" to skip to content

PKP ve Julie Snyder evlendiler

PKP ve Julie Snyder evlendiler

Kebek Partisi önderi Pierre Karl Péladeau ve televizyon sunucusu Julie Snyder Kebek kentinde evlendiler.

X

X

X

X

x

x

x

Sonunda Julie Snyder ve Pierre Karl Péladeau bugün (15 Ağustos) tarihsel bir yer olan la Chapelle du Musée de l’Amérique francophone çatısı altında birbirlerine ‘evet, istiyorum’ dediler. Kebek’te yaz aylarınan en beklenen düğünüydü.

 

Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder yüzük takarken.
Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder yüzük takarken Thomas ve Romy de izliyorlar.

 

Yaklaşık iki ay önce Kebek Belediyle Başkanı Régis Labeaume Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder’in kendisine nikâhlarını kıyması için başvuruda bulunduklarını kamuoyuna açıklamıştı.

Sonunda Başkan Labeaume la Chapelle du Musée de l’Amérique francophone’da Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder’i karı-koca ilan etti.

Péladeau’nun tanığı ünlü Fransız televizyon sunucusu Michel Drucker olurken, Marianik Giffard ve J Productions’un Başkan Yardımcısı Benoît Clermont ise Julie Snyder’in tanığı oldular.

 

Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder'den resmi birleşme öpücüğü.
Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder’den resmi birleşme öpücüğü.

 

Çoğunluğu siyaset dünyasından yaklaşık 400 konuk nikâha katılırken, çiftin kızı Romy’den başka ünlü sanatçılar Marie-Mai, Claude Gauthier, Jean-Pierre Ferland, Paul Piché ve Alexandre Belliard da düğünde en güzel şarkılarını seslendirdiler.

 

Pierre Karl Peladeau ve Julie Snyder.
Pierre Karl Péladeau ve Julie Snyder.

 

Milletvekili seçildikten sonra bir aile kuruluşu olan Québecor’un başkanlığını bırakan, sonrasında Kebek Partisi’ne başkan seçilen Pierre Karl Péladeau ile televizyon sunucusu ve yapımcısı Julie Snyder’in uzun süreli bir birliktelikleri vardı. Çiftin 10 yaşında Thomas adında bir oğulları ve 7 yaşında Romy adında bir kızları bulunuyor.

 

Bizim Anadolu / 15 Ağustos 2015

 

Paylaşın, dostlarınızın da haberi olsun.

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...