Press "Enter" to skip to content

Ömer F. Özen’den Sohbet Tadında Bir Kitap

Art arda yeni kitapları yayınlanan gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ömer F. Özen, ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’ kitabıyla yeniden okur karşısında.

Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer F. Özen’in ‘Kanada’nın İçinden misiniz?’ kitabından sonra yeni bir kitap daha yayınlandı: ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’.

Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanan Pazar Yazılarından seçmelere yer veren Ömer F. Özen, ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’ kitabında Kebek’ten Türkiye’ye doğru bir pencere açıyor.

Ömer F. Özen’in yeni kitabının arka kapak tanıtım yazısında şu sözler yer alıyor:

“Bu yapıtta Ömer F. Özen’in, ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’ başlığıyla bir araya getirilen Cumhuriyet gazetesinde yayınlanmış seçme Pazar Yazıları’nın yanı sıra yapmış olduğu bazı haberlerden seçmelere de yer veriliyor. Yazar, bu yazılarında Kanada’nın Fransızca konuşulan Quebec ilinden Türkiye’ye pencere açarken yine çağından sorumlu bir yazın emekçisi olarak yazılarındaki şiirsel anlatımlarıyla okurla söyleşi tadında bir ilişkiye giriyor.”

Kutlu Yayınevi’nce yayınlanan ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’ Türkiye’de yayınevinden doğrudan edinilebileceği gibi değişik dağıtım evlerinden ve kitapçılardan da edinme olanağı bulunuyor.

Türkiye’de edinmek için aşağıdaki bağlantıyı imleyiniz:

Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı / Ömer F. Özen /
Kutlu Yayınevi / 82 sayfa / ISBN 978-625-8389-18-0

Kanada’da edinmek için imleyiniz»

Bizim Anadolu / 06 Haziran 2022

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...