Press "Enter" to skip to content

Harun Baran ölü bulundu

Harun Baran ölü bulundu

Kebap Express’in eski sahiplerinden Harun Baran Edmonton’da ölü bulundu.

 

 

 

 

 

 

Montreal’de etkinlik gösteren Kebap Express’in eski sahiplerinden Harun Baran (40) taşınmış olduğu Alberta’nın başkenti Edmonton’da öldürüldü.

 

Montreal’in tanınmış simalarından Harun Baran, Côte-des-Neiges’deki Kebap Express’i devrettikten sonra Alberta’nın başkenti Edmonton’a taşınmış ve bir süredir bu kentte yaşıyordu.

 

Harun Baran sevilen bir toplum üyesiydi.

 

Edmonton’da Anatolia Market’in restoran bölümünde çalışmaya başlayan tanınmış kebap ustası Harun Baran ailesinin bildirdiğine göre 22 Ocak 2020 tarihinden beri kayıptı.

 

Harun Baran en son Turquaz restoran çevresinde görüldü.

 

Soruşturma yapan Edmonton Polis Hizmetleri (EPS)’nden edinilen bilgilere göre, Harun Baran (40) 25 Ocak’ta kendisinin kullanmış olduğu kırmızı bir Dodge kamyonetin içinde ölü bulundu.

 

Harun Baran kırmızı Dodge marka kamyonetin içinde ölü bulundu.

 

En son 22 Ocak Çarşamba günü 133. Sokak ve 137. Cadde civarında bulunan Turkuaz Restoran çevresinde görülen ve ‘Zaza’ adıyla tanınan Harun Baran’ın kullanmış olduğu kırmızı Dodge marka kamyonet, polise göre 23 Ocak sabahı erken saatlerinden beri 48. Sokak ve Millwoods Road South çevresinde park edilmiş olarak duruyordu.

 

29 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen otopsi raporuna göre kırmızı Dodge kamyonetin içinde yara-bere içinde ölü olarak bulunan Harun Baran, güç kullanılarak öldürülmüş.

 

Edmonton Polisi’nin vermiş olduğu bilgiye göre Tristan Taschuk adında 30 yaşındaki bir kişi ikinci derecede cinayet sorumlusu olarak tutuklandı.

 

Polis, Harun Baran ve Tristan Taschuk’ın birbirlerini tanıdığına inanıyor.

 

 

Edmon Polis yetkilileri olaya takın olanların kendileriyle iletişime geçmelerini istiyor.

 

Olayın bir cinayet olduğunu ve başka bir şüpheli kimse aranmadığını açıklayan güvenlik yetkilileri, ancak olayı görmüş olup tanıklık edebilecek kimselerin şu iletişim yollarından kendilerine ulaşmalarını istedi:

 

780-423-4567 ya da cep telefonu aracılığıyla #377. Ayrıca adlarını vermek istemeyen tanıkların şu numara ya da internet sayfasından kendilerine bilgi verebilecekleri bildirildi: Crime Stoppers: 1-800-222-8477www.p3tips.com/250

 

 

 

Bizim Anadolu / 31 Ocak 2020

 

Şu yazı ve haberlerle de ilgilenebilirsiniz:

 

 

 

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...