Press "Enter" to skip to content

Bekir Gülpekmez’den üyelere uyarı

Bekir Gülpekmez yarın (18 Aralık 2022) gerçekleşecek olan Turquebec Kültür ve Dostluk Derneği’nin Genel Kurul Toplantısı’‘zamansız ve illegal (yasadışı)’ olarak niteledi.

Baskın Genel Kurul Toplantısı’na bir gün kala eski başkanlardan Bekir Gülpekmez üyelere ve topluma bir bildiri yayınladı.

Kendisinin olduğu gibi bazı üyelerin de paylaşım ve yorumlarının silindiğine dikkat çeken Bekir Gülpekmez açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamada kendisine gelen bazı sorulara yanıt verirken, ne yapılması gerektiğini de bildirdi.

Kendisi de içinde olmak üzere birçok üyeye yanıt verilmediğini de açıklayan Bekir Gülpekmez, sözü geçebilecek kişilere seslenerek ‘başkan’a soru sorulmasını istedi.

Bekir Gülpekmez toplumsal paylaşım ortamından üyelere görüntülü konuştu.

Bekir Gülpekmez üyelere yönelik bildirisinde şöyle konuştu:

Zamansız Turquebec illegal Yönetim Kurulu ve Başkanlık Seçimleri 2022

Üyelerden Mesajlar, Sorular, Cevaplar

Üyelik ücretlerimizi ödeyelim mi, ödemeyelim mi? Seçime katılalım mı, katılmayalım mı?

Turquebec yıllık üyelik ücretinizi öderseniz, lütfen ödediğinize dair resim çekin (ekran görüntüsü alın) ve e-mail’le Gökhan Kurtoğlu’ndan teyidini isteyin! Ben ödedim, teyit istedim, cevap gelmedi, ama elimde delilim var. Bu arada 2022 senesi için de üyelik ücretini ödemiş olan üyeler buraya yazarsa ben ödedim diye belki bir sayı (üye sayısı) çıkartırız.

Sözde bu hafta sonu yapılacak olan toplantı ve seçimden önce en azından Gökhan Kurtoğlu’nun üyelere e-mail’le bir rapor göndermesi gerekir. Hemen o gün orada insanlar nasıl baksınlar o kadar dosyaya ve soru sorabilsinler? Bizler 2010 – 2013 arasında Yönetim Kurulu’nda iken, her toplantı veya 29 Ekim’den birkaç gün sonra, ‘şu kadar kişi katıldı, şu kadar masraf oldu, bu kadar kâr edildi’ diye, e-mail’le rapor gönderirdik üyelere.”

Son birkaç yıldır rapor duyan, gören varsa söylesin!”

Bekir Gülpekmez sözlerini şöyle bitirdi:

Ben yıllardır Gökhan Kurtoğlu yönetiminden böyle bir rapor almadım ve duymadım. Belki beni listeden çıkarmıştır. Lütfen sizlerden son birkaç senedir böyle bir rapor duyan, gören varsa söylesin! Belki beni ve bazı üyeleri nedense muhatap almıyor. Amma ve lakin, eminim üyelerden veya eski başkanlardan Gökhan Kurtoğlu’na sözü geçecek, soru soracak ve cevap alacak birileri vardır. Lütfen sorun! Turquebec hepimizin derneği ve yaşatacağız…”

İlgili Haberler:

Turquebec için harekete geçildi»

Tepkiler çığ gibi Turquebec suskun!»

Hasan Sagıt: ‘Dernekler tüzükle yönetilir’»

Baskın Genel Kurul’a tepkiler büyüyor!»

Turquebec’ten Baskın Genel Kurul!»

Montreal’de Neler Oluyor?»

Turquebec tarihe mi karıştı?»

Devinime Gereksinim Var»

Bir Turquebec Vardı, Nerede?»

Bizim Anadolu / 17 Aralık 2022

    Share with your friends / Partagez avec vos amiEs / Dostlarınızla paylaşın...